Čističe WC, dezinfekce

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Denkmit WC čistič 750 ml

Ekologický tekutý čisticí prostředek na WC, odstraňuje nečistoty, usazeniny, neutralizuje zápach - "EKO značka EU".
Cena na dotaz

Fixinela WC závěs 50 g lemon

WC závěs s pevnou náplní, osvěžuje a omezuje tvorbu usazenin, vodního kamene.
Cena na dotaz

GO! Fix 500 ml na rez a vodní kámen

Vysoce účinný gelový prostředek se sníženou stékavostí, odstraňuje rez a vodní kámen, určeno na sanitární zařízení - WC, koupelny, baterie, nerezové a keramické dřezy, obkladačky.
Cena na dotaz

Krystal Pine Sanan

Vysoce účinní pĕniví čistící gel s dezinfekčním a bĕlícím účinkem, s obsahem smĕsi tenzidů, vhodní na záchodové mísy, pisoáry, umyvadla, vany, dřezy, podlahy, kachličky, pracovní plochy a odpady.  Odstraňuje tuky, bílkoviny, usazenou špínu a skvrny, ničí bakterie, nepříjemní zápach.
Cena na dotaz

Krystal Sanan Klasik

Dezinfekční přípravek s deklarovanou účinností, obsahuje chlór, likviduje bakterie, řasy, nižší houby a viry, odstraňuje pachy, odbarvuje, bĕlí textilie. Vhodný pro potravinářství, zdravotnictví, zemĕdĕlství, wellness oblastech. Vhodní k dezinfekci podlah, nábytku, kuchyňského a hygienického náčiní, k úpravĕ pitné vody.
Cena na dotaz

Krystal Sanan proti plísním

Dezinfekční přípravek s obsahem chlóru, likviduje bakterie, řasy, ničí houby a viry, pro potravinářství, zdravotnictví, stravovací zařízení a zemĕdĕlských provozech, vhodný na podlahy, nábytek, kuchyňské a hygienické náčení.
Cena na dotaz

Krystal WC kyselý na keramiku modrý

Čistící prostředek se svĕží vůní, kterí odstraňuje rez, vodní a močový kámen, dlouhodobé nánosy, působí i pod hladinou a pod okrajem toalety, zanechává vysoký lesk.
Cena na dotaz

Krystal WC kyselý na keramiku s ochranou zelený

Ochranní a čistící prostředek, který odstraňuje rez, vodní a močový kámen, dlouhodobé nánosy, působí i pod hladinou, zanechává vysoký lesk. Vytváří na předmĕtech mikroskopickou vrstvu zabraňující předčasnému usazování rzi a vodního kamene.
Cena na dotaz

Larrin WC gel 200 ml oceán

WC gel se závěsem, osvěžuje a omezuje tvorbu usazenin, vodního kamene.
Cena na dotaz