Čisticí prostředky a odmašťovače

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Clin čistič skel

Čistič s alkoholem pro čištĕní a lesk sklenĕných a hladkých omyvatelných ploch.
Cena na dotaz

Fox čistič skel 1 l MR

Tekutý čisticí prostředek k mytí skel a oken s mechanickým rozprašovačem.
Cena na dotaz

Glint Rapid rez/kámen 750 ml

Čistící prostředek, odstraňuje rez a vodní kámen, nenarušuje povrch.
Cena na dotaz

GO! spotřebiče 500 ml

Vysoce účinný tekutý čistič na spotřebiče - kávovary, varné konvice, nádoby na vodu, žehličky apod., odstraňuje rez a vodní kámen.
Cena na dotaz

Hydroxid sodný 1 kg

Prostředek na čištĕní odpadu, rozpouští organické usazeniny v sifonech a výlevkách, možnost použití při odstraňování starých nátĕrů, jako odmašťovadlo.
Cena na dotaz

Krystal čistič skel

Prostředek na sklo a plastové povrchy, může se použít přímo na znečištĕné sklenĕné plochy bez přechozího ošetření saponátovým roztokem má vysoké mycí účinky, odstraní i mušky z autoskel.
Cena na dotaz

Krystal na koupelny

Prostředek s hydrofobním účinkem a vůní višnĕ, vhodný na vodovodní baterie, vany, umyvadla, sprchové kouty, dlažbu i obklady. Čistič je silný proti vodnímu kameni a rzi, snadnĕ odstraní vĕtší nánosy vodního kamene, použitelný na všechny materiály odolné kyselinám. Zajišuje vysoký lesk.
Cena na dotaz

Okena 500 ml

Univerzální lihový prostředek s vyšší čistící účinností na sklo, okenní tabule, zrcadla, obrazovky, glazury, smalty a plasty, účinná proti prachu.
Cena na dotaz

Real uni odmašovač

Univerzální odmašovač odstraňuje připálenou mastnotu a nečistoty z pracovních ploch, sporáku, kuchyňských obkladů, dřezů a mnoha dalších povrchů. Čistič účinnĕ působí díky přírodním výtažkům pomerančů.
Cena na dotaz