Krémy, tekuté rukavice

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Isolda s lanolinem s rakytníkovým olejem 100 ml krém na ruce

Mastný krém na ruce s obsahem lanolinu, rakytníkového a sójového oleje, tyto složky napomáhají chránit pokožku před nepříznivými vlivy prostředí a pokožku vyživují.
Cena na dotaz

Krém Arad natur beauty 1000 ml

Ochranný krém na ruce a nehty s aktivní složkou 26 minerálů z Mrtvého moře, chrání pokožku před vlivy pracovní činnosti, dokáže odstranit nĕkteré proje alergických reakcí například na barvy a další chemické látky, umožňuje rychlé hojení zádĕrek a drobným poranĕní pokožky, chrání proti zarudnutí a podráždĕní.
Cena na dotaz

Krém Arad natur beauty 250 ml

Ochranný a regenerační krém na ruce a nehty se složkou minerálů Mrtvého moře, podporuje obnovu kožních bunĕk a posiluje kožní bariéru.
Cena na dotaz

Krém Herbavera konopný 120 ml

Ochranný a obnovující krém s konopným olejem a včelím voskem určený k ošetření problematické a citlivé pokožky, zvyšuje odolnost proti vnĕjšímu narušení. Dermatologicky testováno.
Cena na dotaz

Krém Herbavera mandlový 120 ml

Ochranný mandlový krém s jojobou a glycerinem na ruce a celé tĕlo slouží k celodennímu ošetření pokožky. Vhodný pro suchou a zralou pleť, regeneruje a vyhlazuje. Dermatologicky testováno.
Cena na dotaz

Krém Herbavera olivová 120 ml

Ochranný a regenerační krém s olivovým olejem, aloe verou a vitaminy A a E vhodný na ruce a celé tĕlo s vyživujícími, hydratačními a hojivými účinky. Dermatologicky testováno.
Cena na dotaz

Krém Indulona Profi mĕsíčková 100 ml

Regeneračnĕ - hydaratační krém se zvláčňujícím efektem pro normální a citlivou pokožku obohacený výtažkem z mĕsíčku lékařského a glycerinem, dermatologicky testováno.
Cena na dotaz

Krém Indulona Profi ochranná s antibakteriálním účinkem 100 ml

Hydratační a regenerační krém s antibakteriálními účinky pomůže ochránit ruce před mikrobiální kontaminací. Krém podporuje regeneraci suché a popraskané pokožky, dermatologicky testováno.
Cena na dotaz

Krém Indulona Profi olivový olej 100 ml

Hydratační ochranný krém je obohacený olivovým olejem, který chraní pokožku před vysoušením. Olivový olej je zdrojem vitaminů A a E, napomáhá obnovĕ kožních bunĕk, zvyšuje elasticitu pokožky a tím zpomaluje proces stárnutí. Dermatologicky testováno.
Cena na dotaz