Prací prášky, aviváže

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Aviváž Lenor 925 ml / 37 dávek

Koncentrovaná aviváž s obsahem mikrokapslí, které postupnĕ uvolňují vůni, dodává oblečení dlouhotrvající svĕžest, chrání barvy před vyblednutím, má antistatické účinky, mix vůní.
Cena na dotaz

Aviváž Silan

Koncentrovaná aviváž, dodává oblečení mĕkkost, má antistatické účinky, chrání vlákna oblečení, která jsou pak jemná na dotek, mix vůní.
Cena na dotaz

Prací gel Perwoll Brilliant

BRILLIANT BLACK - díky speciální receptuře re-new black pečuje o černé a tmavé oblečení, zabraňuje blednutí a udrží jej zářivé. BRILLIANT COLOR - díky speciální recepruře re-new color přípravek zabraňuje vyblednut barev a zajistí, že barvy budou zařiit jako nové.SPORT & ACTIVE - přípravek nabízí dokonalé řešení pro sportovní a outdoorové oblečení. Neutralizuje a osvĕžuje nepříjemné pachy, oblečení provoní dlouhotrvající svĕží vůní. Zachovává vlastnosti funkčních materiálů a membrán.WOOL & SILK - speciální prací prostředek pro oblečení vyrobené ze smĕsi vlny a hedvábí a jemné hedvábné prádlo. Repair efekt zesiluje vlákna navrací nošenému oblečení pružnost a jemnost.
Cena na dotaz

Prací prášek Ariel

Prací prášek vhodný na bílé a svĕtlé prádlo, obsahuje zmĕkčující přísady, dodává prádlu svĕžest a hebkost. Perfektnĕ odstaňuje veškeré nečistoty.
Cena na dotaz

Prací prášek Ariel Color

Prací prostředek s nízkou pĕnivostí na barevné prádlo, chrání bary před vyblednutím, proniká do hloubky kde odstraňuje nečistoty, prádlo zůstává svĕží a hebké, obsažené enzymy zjemňují a ochraňují vlákna oblečení.
Cena na dotaz

Prací prášek Bonux Color

Prací prášek na barevné prádlo, vhodný pro všechny druhy praček i na ruční praní, odstraňuje skvrny, obsahuje zjemňující perly, které usnadňují žehlení.
Cena na dotaz

Prací prášek Persil

Prací prášek na bílé prádlo, zbaví vás tĕch nejodolnĕjších skvrn při velmi nízkých teplotách, odstraní skvrny od ovoce, marmelád, tuků, olejů. Napravuje poškozená textilní vlákna.
Cena na dotaz

Prací prášek Persil color

Prášek na praní barevného prádla účinný již při 30 °C, chrání barvy před vyblednutím, bez fosfátů, nevhodný na vlnĕné a hedvábné tkaniny.
Cena na dotaz

Robeta 600 g prášek na praní

Univerzální prací prostředek na barevné i bílé prádlo.
Cena na dotaz