Prostředky na profesionální úklid

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Cleamen 100/200 generální, denní

Všestranný čisticí prostředek vhodný na podlahy, nábytek, rámy, parapety, plastové a sklenĕné povrchy. Vysoce koncentrovaný, pĕnivý a parfemovaný. Nevhodný na podlahy ošetřené metalickými vosky, vysoce leštĕný a umĕlý kámen.
Cena na dotaz

Cleamen 101/201, Cleamen 102/202 osvĕžovače a neutralizátory pachů

Přípravek účinnĕ rozkládá pachy, zanechává svĕží vůni, neutralizuje pachy v tkaninách, vhodné na textilní čalounĕní, závĕsy a žaluzie. Používá se ve spreji, prostým rozprašováním, nebo přidáním do vĕdra při úklidu. Po odpaření nezanechává zbytky ani skvrny.
Cena na dotaz

Cleamen 110 sklenĕné plochy

Sprejový čistící prostředek určený k mytí oken, sklenĕných ploch, výplní skříní, vitrín, stolních desek a všech typů zrcadel. Dobré odmašovací a lešticí vlastnosti, s ovocnou vůní.
Cena na dotaz

Cleamen 112 okna rámy

Parfemovaný prostředek určený k mytí oken a jejich rámů mokrou metodou, vhodný na lesklé plochy, lakované dřevo i plast, výborné čisticí, odmašovací i leštící vlastnosti.
Cena na dotaz

Cleamen 120 základní čistič, strhávač vosků

Vhodný na dlažby, vinyl, linoleum, terasu, cihelné povrchy, nelesklá žula. Nevhodný na povrchy, které nejsou odolné alkáliím. Pĕnivý, silnĕ alkalický, určený pro hloubkové čištĕní podlah, odstranĕní odolných nečistot, stržení starých vrstev metalických vosků a jejich oprav.
Cena na dotaz

Cleamen 121 metalický vosk

Vhodný na linoleum, marmoleum a ostatní vinylové krytiny. Nevhodný na dlažbu, lité podlahy, mramor, vápencové podlahy, žulu, přírodní kámen. Metalický vosk zlepší vzhled, usnadní údržbu, prodlouží životnost a lesk podlah. Voskem ošetřená podlaha se ménĕ špiní a snadnĕji se udržuje v čistém stavu pomocí neutrálních čistících přípravků.
Cena na dotaz

Cleamen 122 na podlahy

Čisticí prostředek na podlahy z lesklé dlažby a kamene, voskovaná PVC a linolea, dřevĕné a laminátové podlahy, vhodný pro ruční mytí, dodává lesk a oživuje barvy, příjemnĕ parfemovaný. Nevhodný pro strojní mytí.
Cena na dotaz

Cleamen 123 metalický vosk ONE

Vhodný na linoleum, marmoleum a ostatní vinylové krytiny. Nevhodný na dlažbu, lité podlahy, mramor, vápencové podlahy, žulu, přírodní kámen. Metalický vost je určen ke zlepšení vzhledu, prodloužení životnosti a lesku podlah. Aplikuje se v jedné nebo dvou vrstvách. Je vhodný na opravy ošlapaných ploch.
Cena na dotaz

Cleamen 127 impregnátor povrchů

Vhodný k ochranĕ porézních i neporézních keramických podlah a obkladů stĕn ze žuly, mramoru, kabřince, břidlice, pálených cihel, strukturovaných dlažeb. Chrání povrch před tvorbou vápenných usazenin a zamezuje ulpívání nečistot. Prevence vzniku skvrn, působí na zvýšení odolnosti cementových spár proti znečištĕní.
Cena na dotaz