ARDON

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Blůza H9400 modrá

Montérková blůza, rukávy s nastavitelnou manžetou, multifunkční náprsní kapsy, spodní kapsy, reflexní paspule.
652,20 Kč s DPH

Kabát vatovaný

Pracovní vatovaný kabát je vylepšenou variantou klasického hojně používaného oděvu do chladného počasí. Vzhledem k tomu, že je potřeba, aby byl kabát voděodolný, je vyrobený z impregnovaného bavlněného plátna. Bavlna je přírodní materiál s výbornými vlastnostmi, takže i vnitřní materiál je ze 100 % bavlny o gramáži 140 g/m². Precizní provedení a kvalitní zateplení vytváří dohromady výborný pracovní kabát, který se dá využít i na běžné nošení. Zimní vatovaný kabát rozhodně najde své místo v šatníku profesionálních pracovníků i domácích kutilů, kteří potřebují kvalitní zimní oděv. Praktickou součástí je límeček a zapínání na knoflíky. Samozřejmostí je také odnímatelná kapuce. Potřebné předměty uložíte do dvou postranních kapes. Zimní kabát je v přírodní zelené barvě, takže jde o skvělou součást pracovního oděvu např. do lesa či pro jinou práci v přírodě.
712,70 Kč s DPH

Rukavice Shield A5019 9, 10, 11

Zejména při demoličních a hornických, ale i různých stavebních pracích, je nutné se chránit speciálními pracovními rukavicemi, které účinně vzdorují všem úderům a nárazům. Ty mohou být způsobeny zejména padajícími předměty, např. při bourání zdí sbíječkou. Díky izolačnímu zpracování je ovšem ocení každý, kdo potřebuje ochranu před vnějšími vlivy, např. deštěm, ale i stavebními směsmi. Rukavice proti nárazu disponují podšívkou z protiřezného materiálu, takže si poradí i s ostrými předměty. Během náročné práce či v rámci domácího kutilství se tak nebudete muset strachovat o pořezání rukou. Díky mikroporézní protiskluzové úpravě rukavic můžete pohodlně manipulovat s jakýmikoliv pomůckami.
290,40 Kč s DPH 238,40 Kč s DPH

Brýle VS 160 čiré - 5191

Ochranné brýle jsou vhodným ochranným prostředkem pro chemické a potravinářské provozy. Uplatnění najdou i v řadě řemeslných činností, kdy účinně ochrání zrak před vlivem nebezpečných kapalin nebo odštěpků obráběného materiálu. Ochranné brýle jsou vhodné i na dioptrické brýle, mají velké zorné pole, nepřímé větrání a úpravu proti poškrábání.
31,50 Kč s DPH

Štít svářecí do ruky 5999

Svářecí štít do ruky, měkký.
632,80 Kč s DPH