Min: 38,00 Kč Max: 3 199,00 Kč
Kč38 Kč3199

BENNON

BENNON Group a. s. byla založena na začátku roku 2009 pod názvem Z-STYLE CZ a. s. a to jako ryze česká akciová společnost. K přejmenování společnosti došlo od 1. 1. 2022.
 
Od počátku svého působení navazuje na zlínskou obuvnickou tradici a systematicky se věnuje vývoji, testování a distribuci pracovní, bezpečnostní a volnočasové obuvi včetně poskytování služeb odborného poradenství v oblasti obuvnictví. Mottem společnosti je slogan “Ready for tomorrow“.
V roce 2017 společnost dalším směrem rozšířila svůj stávající sortiment o pracovní a outdoorové oblečení, aby tak uspokojila poptávku zákazníků po tomto druhu zboží.
 
Významným milníkem ve vývoji společnosti bylo v roce 2021 otevření vlastní testovací laboratoře. Jejich laboratoř přispěje k mnohem rychlejšímu a efektivnějšímu vývoji nových produktů, zlepšování a zvyšování kvality obuvi i oděvů, a zároveň má i velmi důležitou funkci kontrolní a preventivní při pravidelných namátkových kontrolách kvality a technologií u jejich dodavatelů.
 
Společnost BENNON Group a. s. je členem České obuvnické a kožedělné asociace, zaměstnavatelského a profesního sdružení podnikatelů v obuvnické a kožedělné výrobě a obchodu s místem působení v České republice. Dále je hrdým držitelem certifikátu „Komfortní obuv", právě od zmiňované České obuvnické a kožedělné asociace.
V současnosti vyrábí obuv pod značkami BENNON© a ADAMANT©, oblečení značky PROMACHER©. V návaznosti na změnu názvu společnosti však všechny jejich produkty budou postupně jednotně vyráběny, dodávány a prezentovány pod značkou s logem BENNON©.

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Kraťasy PREDATOR black/grey

Pohodlné pánské strečové pracovní kraťasy s jemným maskáčovým vzorem. Velmi pevný odolný materiál v oblasti sedu a rozkroku. Pružný, zajišťující volnost při pohybových aktivitách. Materiálové zpevnění dobby materiálem pro větší odolnost vůči oděrům. Boky kraťasů zpevněné materiálem Cordura 500D pro větší výdrž. Vodoodpudivý zátěr. Odepínací kapsy na nářadí. Kapsy na šroubováky, hřebíky a kladiva. Kapsa na skládací metr a na mobilní telefon. Poutka na zavěšení nářadí. Textilní štítek na jmenovku. Reflexní prvky na nohavicích pro Vaši bezpečnost za tmy a šera. Doporučené použití: Práce ve vnitřních i venkovních prostorech.
1 399,00 Kč s DPH

Polobotka CAMOS

Lehká outdoorová polobotka s takzvaným maskáčovým (camouflage) vzorem. Vrchový materiál této obuvi je vyroben z voduodpuzujícího softshellového materiálu, dále jsou boty vybaveny protiokopovou pryžovou špicí chránící botu před mechanickým poškozením. Zpevňující PU komponent v oblasti paty zajišťuje lepší stabilitu chodidla při chůzi v náročnějším terénu a zároveň má i ochrannou funkci, tzn. zvyšuje odolnost boty vůči prodření. Uvnitř této obuvi naleznete velmi pohodlnou vložku do bot ABSORBA XTR ESD Insole, která má tvarovanou patní misku tlumící nárazy na patní kost. Výhodou této stélky je, že obsahuje aktivní uhlí, jež má antibakteriální účinek a vaše chodidla zůstanou déle svěží. Díky výše uvedeným vlastnostem je obuv vhodná pro outdoorové aktivity, sport a turistiku.
1 349,00 Kč s DPH

Polobotka NEXO WARM

Moderní ultralehká volnočasová polobotka vhodná pro chladnější počasí jara a podzimu. Výborně se tvarem přizpůsobí každému typu chodidla a poskytuje skvělý pocit pohodlí, lehkosti tak zároveň i tepelný komfort. Pokud svršek obuvi ošetříte aerosolovou impregnací, stane se povrch boty vodu-odpuzujícím.
849,00 Kč s DPH

Polobotka NEXO Black

Ultralehká nonmetalická polobotka, která se perfektně přizpůsobí každému tvaru chodidla. Obuv je opatřena podšívkou pouze v patní části, což zajišťuje opravdu výbornou prodyšnost a tím i pocit svěžesti chodidel. Své využití nalezne při trávení volného času v suchém vnitřním i venkovním prostředí.
699,00 Kč s DPH

Polobotka NEXO black/grey

Ultralehká nonmetalická polobotka, která se perfektně přizpůsobí každému tvaru chodidla. Obuv je opatřena podšívkou pouze v patní části, což zajišťuje opravdu výbornou prodyšnost a tím i pocit svěžesti chodidel. Své využití nalezne při trávení volného času v suchém vnitřním i venkovním prostředí.
699,00 Kč s DPH

Polobotka TERENNO

Nižší celokožená trekingová obuv vybavená voděodolnou membránou REGI-TEX® a celopryžovou podešví Vibram®. Ochrana špice zabraňuje poškození vrchové lícové usně Crazy Horse. Díky použitým kvalitním komponentům a materiálům je obuv v terénu stabilní a odolná vůči nepříznivým klimatickým vlivům a lze ji použít i pro náročnější horské túry.
2 199,00 Kč s DPH