Čistící úklidové prostředky

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Bann fix rez/vodní kámen 500 ml

Čistící prostředek, odstraňuje rez a vodní kámen, vhodní na všechny kyselinovzdorné povrchy v sanitární oblasti.
Cena na dotaz

Bel podlahy uni 1l a 5 l

Univerzální prostředek pro bĕžný úklid, mytí povrchů a nádobí, parfemován vůní pomeranče.
Cena na dotaz

Bref WC power aktiv gel 750 ml

Extra silní geloví WC čistič se sníženou stékavostí, odstraňuje rez, špínu, vodní kámen. Je zařazen do evidence biocidních přípravků Ministerstva zdravotnictví ČR.
Cena na dotaz

Cif krém 500 ml

Šetrný krémový čistící prostředek, vysoce účinný, proniká hloboko do skvrn, odstraňuje i zašlou špínu, široké uplatnĕní v domácnosti.
Cena na dotaz

Cleamen 100/200 generální, denní

Všestranný čisticí prostředek vhodný na podlahy, nábytek, rámy, parapety, plastové a sklenĕné povrchy. Vysoce koncentrovaný, pĕnivý a parfemovaný. Nevhodný na podlahy ošetřené metalickými vosky, vysoce leštĕný a umĕlý kámen.
Cena na dotaz

Cleamen 110 sklenĕné plochy

Sprejový čistící prostředek určený k mytí oken, sklenĕných ploch, výplní skříní, vitrín, stolních desek a všech typů zrcadel. Dobré odmašovací a lešticí vlastnosti, s ovocnou vůní.
Cena na dotaz

Cleamen 112 okna rámy

Parfemovaný prostředek určený k mytí oken a jejich rámů mokrou metodou, vhodný na lesklé plochy, lakované dřevo i plast, výborné čisticí, odmašovací i leštící vlastnosti.
Cena na dotaz

Cleamen 120 základní čistič, strhávač vosků

Vhodný na dlažby, vinyl, linoleum, terasu, cihelné povrchy, nelesklá žula. Nevhodný na povrchy, které nejsou odolné alkáliím. Pĕnivý, silnĕ alkalický, určený pro hloubkové čištĕní podlah, odstranĕní odolných nečistot, stržení starých vrstev metalických vosků a jejich oprav.
Cena na dotaz

Cleamen 121 metalický vosk

Vhodný na linoleum, marmoleum a ostatní vinylové krytiny. Nevhodný na dlažbu, lité podlahy, mramor, vápencové podlahy, žulu, přírodní kámen. Metalický vosk zlepší vzhled, usnadní údržbu, prodlouží životnost a lesk podlah. Voskem ošetřená podlaha se ménĕ špiní a snadnĕji se udržuje v čistém stavu pomocí neutrálních čistících přípravků.
Cena na dotaz

Cleamen 122 na podlahy

Čisticí prostředek na podlahy z lesklé dlažby a kamene, voskovaná PVC a linolea, dřevĕné a laminátové podlahy, vhodný pro ruční mytí, dodává lesk a oživuje barvy, příjemnĕ parfemovaný. Nevhodný pro strojní mytí.
Cena na dotaz

Cleamen 123 metalický vosk ONE

Vhodný na linoleum, marmoleum a ostatní vinylové krytiny. Nevhodný na dlažbu, lité podlahy, mramor, vápencové podlahy, žulu, přírodní kámen. Metalický vost je určen ke zlepšení vzhledu, prodloužení životnosti a lesku podlah. Aplikuje se v jedné nebo dvou vrstvách. Je vhodný na opravy ošlapaných ploch.
Cena na dotaz

Cleamen 127 impregnátor povrchů

Vhodný k ochranĕ porézních i neporézních keramických podlah a obkladů stĕn ze žuly, mramoru, kabřince, břidlice, pálených cihel, strukturovaných dlažeb. Chrání povrch před tvorbou vápenných usazenin a zamezuje ulpívání nečistot. Prevence vzniku skvrn, působí na zvýšení odolnosti cementových spár proti znečištĕní.
Cena na dotaz

Cleamen 131 na koberce extraktor

Vhodný na koberce, čalounĕní, autosedačky z přírodních i syntetických vláken. Nevhodný na materiály a povrchy, které nejsou odolné vůči vodĕ.
Cena na dotaz

Cleamen 141 strojní na podlahy

Vhodný na PVC, nelesklé dlažby, žulové a travertinové povrchy, teraco, cihlové, betonové, lité podlahy se stĕrkou i nátĕrem. Nevhodný na mramorové povrchy, lakované parkety a laminátové podlahy, dřevĕné povrchy, gumu, PVC ošetřené vosky a povrchy, které nejsou odolné vůči alkáliím. Prostředek určený především pro strojní mytí silnĕ znečištĕných podlah (například od olejů).
Cena na dotaz

Cleamen 143 gumočistič

Vhodný na odstraňování šmouh od gumy na podlahách typu vinyl, linoleum - bez metalických vosků, lité podlahy, obklady, dlažby a další nesavé materiály. Prostředek obsahuje rozpouštĕdla, leptá nĕkteré plasty.
Cena na dotaz

Cleamen 146 ECO čistič a leštič na lesklé povrchy

Vhodný do provozoven s biologickou čistírnou odpadních vod. Nevhodný pro strojní mytí. Je určen na povrchy náchylné k poškození a zmatovatĕní - leštĕné mramory, žuly, přírodní i umĕlé kameny, vysoce lesklé dlažby, dále plasty, laminátové povrchy, leštĕný nerez i jiné kovy.
Cena na dotaz

Cleamen 190 odpĕňovač

Tekutý prostředek určený ke snížení pĕnivosti vodných roztoků detergentů. Aplikuje se rozprašovačem na pĕnu nebo dávkuje do mycího roztoku.
Cena na dotaz

Cleamen 210 GASTRON proti silné mastnotĕ

Vhodný na čištĕní sporáků, digestoří, kuchyňských linek, keramických obkladů, nádobí, kotlů, mixérů a ostatního kuchyňského vybavení, vhodný i na čištĕní strojů v průmyslu. Nevhodný na povrchy neodolné alkáliím. Učinný zejména proti usazeným mastnotám. Je silnĕ pĕnivý, není parfémovaný.
Cena na dotaz

Cleamen 220 nerez leštič

Vhodný na vyleštĕní nerezových pultů v potravinářství a ostatních leštĕných kovů. Nevhodný na broušené obklady výtahů, má mastný charakter a obsažené tuky by mohly znečišovat odĕvy osob.
Cena na dotaz

Cleamen 230 strojní mytí nádobí

Vhodný na mytí v profesionálních myčkách nádobí a skla. Nevhodný na nádobí z barevných kovů a hliníku. Tekutý, bezfosfátový.
Cena na dotaz

Cleamen 231 strojní oplach nádobí

Vhodný pro použití v profesionálních myčkách nádobí a skla. Tekutý, vysoce koncentrovaný, nepĕnivý, oplachový a lešticí prostředek pro profesionální myčky nádobí. Účinný v mĕkké i tvrdé vodĕ.
Cena na dotaz

Cleamen 232 strojní mytí nádobí ACTIVE

Vhodný pro mytí v profesionálních myčkách bílého i černého nádobí a skla. Nevhodný na nádobí z barevých kovů a hliníku. Tekutý, bezfosfátový, vysoce koncentrovaný, vhodný i pro oblasti s velmi tvdou vodou.
Cena na dotaz

Cleamen 233 tabletová sůl

Prostředek na úpravu tvdosti vody. Dávkuje se do zmĕkčovačů vody v gastro provozech, prádelnách a všude, kde se vyskytuje velmi tvrdá voda.
Cena na dotaz

Cleamen 240 trouby a grily

Vhodný na odstraňování připálenin z pečicích trub, grilů, nádobí a skel krbových kamen. Nevhodný na hliník a materiály neodolávající alkáliím. Silnĕ alkalický.
Cena na dotaz

Cleamen 241 konvektomaty, grily

Vhodný na odstraňování připálenin z konvektomatů, grilů, vzduchových filtrů. Nevhodný na hliník a materiály neodolávající alkáliím.
Cena na dotaz

Cleamen 242 kuchyňské odpady s dezichlórem

Vhodný na odpady kuchyňských výlevek, nerezové, chromované, umĕlohmotné i keramické povrchy odpadů. Nevhodný na hliník a materiály neodolávající alkáliím.
Cena na dotaz

Cleamen 250 ruční mytí nádobí koncentrát

Vhodný k ručnímu mytí nádobí z porcelánu, keramiky, skla, plastů a kovů, dřevĕných krájecích desek, k čištĕní všech kuchyňských provozů. Tekutý neutrální vysoce koncentrovaný. Dosáhl vysokých hodnot v talířových testech. Slabĕ parfémovaný.
Cena na dotaz

Cleamen 251 ruční mytí nádobí koncentrát, bez parfémů a barviv

Vhodný k ručnímu mytí nádobí z porcelánu, keramiky, skla, plastů a kovů, dřevĕných krájecích desek, k čištĕní všech kuchyňských povrchů. Tekutý neutrální vysoce koncentrovaný, není parfémovaný. Dosáhl vysokého hodnocení v talířových testech.
Cena na dotaz

Cleamen 260 restaurační sklo

Vhodný na všechny typy sklenic i na mytí ostatních lesklých předmĕtů a ploch. Určeno do ručních myček. Neobsahuje agresivní látky, nepoškozuje sklo ani při dlouhodobém používání.
Cena na dotaz

Cleamen 261 restaurační sklo tablety

Vhodný do ručních myček na restaurační sklo. Snadná manipulace, dávkování a skladování. Neobsahuje agresivní látky, nepoškozuje sklo ani při dlouhodobém používání.
Cena na dotaz

Cleamen 300/400 sanitární

Prostředek s příjemnou vůní na denní úklid sanitárních a umývárenských prostor, odstraňuje nečistoty, skvrny, povlaky od vodního kamene a minerální usazeniny. Nanáší se rozprašovací metodou na toaletní mísy, pisoáry, keramické obklady, vodovodní baterie, sprchové kouty, vhodný na mytí podlah.
Cena na dotaz

Cleamen 301/401, Cleamen 302/402

Přípravek účinnĕ rozkládá pachy, zanechává svĕží vůni, neutralizuje pachy v tkaninách. Používá se ve spreji na textilní čalounĕní, závĕsy a žaluzie. Přípravek se zcela odpaří a nezanechává zbytky ani skvrny. Vhodný také k použití do vody.
Cena na dotaz

Cleamen 310 extra kyselý na WC a keramiku

Prostředek určený k odstraňování vodního kamene, močových a jiných minerálních usazenin z vnitřní části toaletních mís, pisoárů, umyvadel a ostatního sanitárního vybavení. Prostředek používejte naředĕný, nenechávejte působit více jak 20 minut. Nevhodný na nerezové a chromované povrchy.
Cena na dotaz

Cleamen 320 deo tablety do pisoáru

Čistící a deodorační přípravek slouží k provonĕní prostor toalet a zabraňuje tvorbĕ usazenin vodního a močového kamene. Určeny pro použití ve veřejných toaletách a v místech s velkou návštĕvností.
Cena na dotaz

Cleamen 322 enzymatické tablety do pisoáru

Čistící deodorační tablety nové generace určené pro vkládání do pisoárů. Biologický princip odbourávání nečistot eliminuje možnost vzniku zápachu a zabraňuje tvorbĕ vodního a močového kamene. Jemná parfemace.
Cena na dotaz

Cleamen 410 koupelny s leskem

Vhodný na obklady, umyvadla, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, vnĕjší části toaletních mís, akrylátové vany a plastové součásti. Nevhodný na povrchy, které nemají odolnost proti kyselinám.
Cena na dotaz

Cleamen 420 odpady sanitární

Vhodný na plastové a keramické odpady umyvadel, sprch, pisoárů a WC. Nevhodný na staré a zrezivĕlé kovové odpady. Odstraňuje rez, vodní a močový kámen, likviduje všechny druhy nežádoucích usazenin. Obsahuje vysoce koncentrovanou kyselinu sírovou. Může poškozovat různé citlivé materiály - například Granit a nĕkteré typy nerezů a jiných kovů.
Cena na dotaz

Cleamen 442 na podlahy kyselý

Kyselý čistící prostředek pro ruční i strojní čištĕní na podlahy a povrchy vodĕ odolné kyselinám. Vhodný na všechny druhy slinutých dlažeb, na vinylové podlahy a betonové podlahy opatřené nátĕrem a na všechny podlahy odolné kyselinám. Nevhodný na leštĕné mramory a vápence a na povrchy, které nemají odolnost proti kyselinám.
Cena na dotaz

Cleamen 450 gelový odvápňovač ploch

Vhodný na bazény, sprchy, umývárny, láznĕ i do průmyslových provozů. Nevhodný na mramor, vápenec, přírodní lesklý kámen, lamináty, hliník, chrom, nerez a dřevo. Určeno k odstranĕní vápenných usazenin a vodního kamene ze všech pevných, nesavých, kyselinám odolných ploch, zejména keramických dlažeb a obkladů.
Cena na dotaz

Cleamen 451 odvápňovač nerezových ploch a technologií

Vhodný na myčky nádobí, vodovodní baterie, pračky, varné konvice, varné nádoby, nerezové plochy v kuchyních, sprchách a bazénech. Nevhodný na materiály neodolné kyselinám. Určen k odvápňování kovových zařízení. Díky obsahu antikorozních látek nenarušuje kovové povrchy.
Cena na dotaz

Cleamen 510 dezi PP (pevné plochy)

Koncentrovaný prostředek k dezinfekci ploch a předmĕtů ve zdravonictví, potravinářství, stravovacích provozech, veřejných prostorách. Vhodný k dezinfekci provozoven kosmetiky, pedikúry, kadeřnictví, solárií apod.
Cena na dotaz

Cleamen 520 dezi PPM (pevné plochy s mycím účinkem)

Koncentrovaný dezinfekční a čistící prostředek určený pro vlhký úklid. Určen hlavnĕ pro dezinfekci ploch a předmĕtů ve zdravotnictví, průmyslových provozech, veřejných prostorech, veterinárních zařízeních a v zemĕdĕlství. Vhodný pro dezinfekci zdravotnických přístrojů, při úklidu a dezinfekci provozoven holičství, kadeřnictví, kosmetiky a pedikúry, masérských salonů, rekondičních služeb a solárií.
Cena na dotaz

Cleamen 540 dezi AP (alkoholový na předmĕty)

Alkoholový dezinfekční prostředek vhodný pro dezinfekci menších ploch v potravinářství a ve zdravotnictví (operační stoly nástroje, lůžka, gumová obuv, laboratorní nástroje, baličky a plochy vyžadující zvýšený dezinfekční režim). Neobsahuje chlór, není parfémovaný.
Cena na dotaz

Cleamen 570 dezi S (solária, sauny)

Vysoce koncentrovaný prostředek určený k dezinfekci a čištĕní ploch, předmĕtů a nástrojů, zařízeních jako jsou kosmetika, solária, fitness studia, sauny, bazény. Neobsahuje chlór.
Cena na dotaz

Cleamen ruční aplikační pomůcky

Multifunkční láhev, jejíž hrdlo je přizpůsobeno k nasazení nejrůznĕjších aplikačních pomůcek, s nimiž lze docílit vysoké míry efektivity úklidu a produktivity práce. Láhev je opatřena ukazatelem hladiny. K aplikačním pomůckám jsou dodávány etikety určené k popisu koncentrací a použitých čističů.
Cena na dotaz

Clin čistič skel

Čistič s alkoholem pro čištĕní a lesk sklenĕných a hladkých omyvatelných ploch.
Cena na dotaz

Domestos WC čistič 750 ml

Tekutí čistící a dezinfekční přípravek k čištĕní a dezinfekci, ničí zejména bakterie a plísnĕ, lze jej použít v ředĕném i neředĕném stavu, snížená stékavost. Je zařazen do evidence biocidních přípravků Ministerstva zdravotnictví ČR.
Cena na dotaz

Fine na nerez 500 ml tekutý krém

Na ošetření nerezových, ocelových ploch, chromových, niklových povrchů. Je účinný už po prvním použití. Je vhodný i na čištění a leštění kuchyňských dřezů, kohoutků, nádobí, pánvi.
Cena na dotaz

Finish čistič myčky 250 ml

Čistič myčky odstaňující mastnotu a vodní kámen.
Cena na dotaz

Finish leštidlo do myčky 400 ml

Leštící prostředek do myčky nádobí pro zářivý lesk a suché nádobí, odstraňuje vodní rezidua, zbytky jídel i mycí prostředek.
Cena na dotaz

Finish osvĕžovač myčky

Deo osvĕžovač do myčky nádobí, odstraní zápach a provoní nezanechává aroma na nádobí.
Cena na dotaz

Finish sůl do myčky 1,5 kg

Sůl do myčky nádobí, zmĕkčuje vodu a zvyšuje účinky mycího prostředku, nezanechává skvrny.
Cena na dotaz

Fixinela Desi WC 500 ml

Tekutí čistící, dezinfekční a dezodorační prostředek na WC, odstraňuje mikroby, rozpouští vodní kámen. Je zařazen do evidence biocidních přípravků Ministerstva zdravotnictví ČR.
Cena na dotaz

Fixinela rez/vodní kámen 500 ml

Čistič na velmi znečištĕné plochy, umyvadla, WC, obkladačky, odstraňuje vodní a močový kámen, ničí choroboplodné zárodky.
Cena na dotaz

Fixinela s vůní 500 ml

Čistící prostředek na WC a sanitární keramiku, odstraňuje rez, vápenaté usazeniny a zbytky mýdla.
Cena na dotaz

Flore sůl do myčky nádobí 1,5 kg

Sůl do myčky nádobí bez obsahu přídavných látek, 100 % chlorid sodný.
Cena na dotaz

Flowershop osvĕžovač 300 ml

Osvĕžovač vzduchu a pohlcovač pachu ve spreji.
Cena na dotaz

Flowershop proti prachu 300 ml

Leštĕnka na nábytek s obsahem antistatické ochrany proti usazování prachu, odstraňuje prach, špínu, otisky prstů, vhodná na lakované dřevĕné povrchy, HiFi a TV obrazovky.
Cena na dotaz

Fox citron 500 ml, 1 l a 5 l

Prostředek na ruční mytí nádobí zelené barvy, parfemován jemnou cironovou vůní.
Cena na dotaz

Fox čistič skel 1 l MR

Tekutý čisticí prostředek k mytí skel a oken s mechanickým rozprašovačem.
Cena na dotaz

Fox WC 750 ml

Tekutí prostředek na čištĕní WC a sanitární keramiky, odstraňuje vodní kámen a vápenaté usazeniny, kvĕtinová vůnĕ.
Cena na dotaz

GO! balzám 1 l a 5 l

Koncentrát zelené barvy, parfomován citronovu vůní, dobré odmašovací a mycí schopnosti.
Cena na dotaz

GO! Fix 500ml

Vysoce účinný gelový prostředek se sníženou stékavostí, odstraňuje rez a vodní kámen, určeno na sanitární zařízení - WC, koupelny, baterie, nerezové a keramické dřezy, obkladačky.
Cena na dotaz

GO! lesk oplach do myčky nádobí 1 l

Leštidlo do myčky nádobí pro vysoký lesk.
Cena na dotaz

GO! mýdlový čistič 1 l

Tekutý čisticí prostředek parfémovaný k mytí dřevěných a laminátových povrchů - podlah, nábytku apod.
Cena na dotaz

Go! na nádobí 1l a 5 l

Mycí přípravek na nádobí s vůní citrusových plodů a vysokým mycím účinkem, s obsahem aktivních látek k ochranĕ pokožky.
Cena na dotaz

GO! spotřebiče 500 ml

Vysoce účinný tekutý čistič na spotřebiče - kávovary, varné konvice, nádoby na vodu, žehličky apod., odstraňuje rez a vodní kámen.
Cena na dotaz

GO! sůl do myčky nádobí 1 kg

Sůl do myčky nádobí, zabraňuje usazování vodního kamene a změkčuje vodu.
Cena na dotaz

GO! univerzal 1 l

Univerzální koncentrovaný čisticí prostředek parfémovaný určený k mytí všech nenasákavých povrchů.
Cena na dotaz

Hit WC 4v1 750 g

Čistící prostředek, kterí odstraňuje vodou nerozpustné usazeniny anorganického a organického původu, zamezuje tvorbu vodního kamene.
Cena na dotaz

Hydroxid sodný 1 kg

Prostředek na čištĕní odpadu, rozpouští organické usazeniny v sifonech a výlevkách, možnost použití při odstraňování starých nátĕrů, jako odmašťovadlo.
Cena na dotaz

Jar lemon 450 ml, 900 ml a 5l

Prostředek na mytí nádobí s vůní, efektivní, ekonomický, odstraňuje mastnotu i ve studené vodĕ, mix parfemací.
Cena na dotaz

Krystal čisticí krém 600 g

Prostředek s doonalou mycí schopností, s obsahem jemného abraziva a s bĕlící přísadou, vhodný na sklokeramické desky, nerezové nádobí, nepoškrábĕ ani ty nejjemnĕjší povrchy, dále vhodný na smaltované a plastové vany, boty, hračky a plastový nábytek.
Cena na dotaz

Krystal čistící písek 600 g

Jemný práškový čistící prostředek, vhodný na kuchyňské nádobí a sanitární zařízení, nezanechává šmouhy, obsahuje dezinfekční a antibakteriální přísady.
Cena na dotaz

Krystal čistič skel 750 ml a 5 l

Prostředek na sklo a plastové povrchy, může se použít přímo na znečištĕné sklenĕné plochy bez přechozího ošetření saponátovým roztokem má vysoké mycí účinky, odstraní i mušky z autoskel.
Cena na dotaz

Krystal kuchynĕ 750 ml MR

Speciální přípravek určený k čištĕní kuchyňského nábytku a pevných ploch z nesavého materiálu, odstraňuje starší mastnotu, čistí i nerezové plochy, mikrovlnky, digestoře a jiné spotřebiče v kuchyni, vyčistí umakartová jádra, dveře a rámy oken. Výbroná odmašovací síla, nezanechává šmouhy.
Cena na dotaz

Krystal leštĕnka na nábytek 750 ml

Oblíbený prostředek šetrnĕ ošetří všechny druhy nábytku a zabraňuje nadmĕrnému vysychání dřeva a laminátovýh desek, dodává vysoký lesk a nezanechává šmouhy.
Cena na dotaz

Krystal mýdlový čistič 750 ml a 5 l

Přípravek na podlahy s obsahem včelího vosku, čistí a chrání povrch dřevĕných a plovoucích podlah, nezanechává šmouhy - efekt lesklých podlah, použitelný na všechny druhy nesavých materiálů a nábytku, příjemná parfemace.
Cena na dotaz

Krystal na koupelny 750 ml a 5 l

Prostředek s hydrofobním účinkem a vůní višnĕ, vhodný na vodovodní baterie, vany, umyvadla, sprchové kouty, dlažbu i obklady. Čistič je silný proti vodnímu kameni a rzi, snadnĕ odstraní vĕtší nánosy vodního kamene, použitelný na všechny materiály odolné kyselinám. Zajišuje vysoký lesk.
Cena na dotaz

Krystal na nádobí Lemongrass 750 ml, 5 l a 20 l

Přípravek na nádobí s příjemnou vůní citronové trávy, pro dokonalé mytí nádobí z nerezu a skla, s vysokou pĕnivostí a vysokým mycím účinkem, obsahuje aktivní látku k ochranĕ pokožky.
Cena na dotaz

Krystal osvěžovač olejový černý 750 ml

Jemný, vysoce účinný prostředek k provonění WC, koupelen a veřejných prostor s originálním parfémem.
Cena na dotaz

Krystal osvěžovač olejový modrý 750 ml

Jemní, vysoce účinní prostředek k provonĕní WC, koupelen a veřejních prostor, postupné uvolňování parfemace z olejové báze. Vhodný na nesavé povrchy sociálních zařízení.
Cena na dotaz

Krystal osvěžovač olejový růžový 750 ml

Jemní, vysoce účinní prostředek k provonĕní WC, koupelen a veřejných prostor, postupné uvolňování parfemace z olejové báze. Vhodný na nesavé povrchy sociálních zařízení.
Cena na dotaz

Krystal osvěžovač olejový zelený 750 ml

Jemní, vysoce účinní prostředek k provonĕní WC, koupelen a veřejních prostor, postupné uvolňování parfemace z olejové báze. Vhodný na nesavé povrchy sociálních zařízení.
Cena na dotaz

Krystal Pine Sanan 750 ml, 5 l

Vysoce účinní pĕniví čistící gel s dezinfekčním a bĕlícím účinkem, s obsahem smĕsi tenzidů, vhodní na záchodové mísy, pisoáry, umyvadla, vany, dřezy, podlahy, kachličky, pracovní plochy a odpady. Odstraňuje tuky, bílkoviny, usazenou špínu a skvrny, ničí bakterie, nepříjemní zápach.
Cena na dotaz

Krystal podlahy s alfa alkoholem 750 ml, 5 l a 20 l

Přípravek na podlahu pro dokonlé čistĕní a ochranu všech nesavých povrchů včetnĕ plovoucích podlah, zanechává podlahy beze šmouh - efekt lesklých ploch, zvýšená mcí síla s příjemnou parfemací pomeranče.
Cena na dotaz

Krystal Sanan Klasik 1 l, 5 l

Dezinfekční přípravek s deklarovanou účinností, obsahuje chlór, likviduje bakterie, řasy, nižší houby a viry, odstraňuje pachy, odbarvuje, bĕlí textilie. Vhodný pro potravinářství, zdravotnictví, zemĕdĕlství, wellness oblastech. Vhodní k dezinfekci podlah, nábytku, kuchyňského a hygienického náčiní, k úpravĕ pitné vody.
Cena na dotaz

Krystal Sanan proti plísním 1 l

Dezinfekční přípravek s obsahem chlóru, likviduje bakterie, řasy, ničí houby a viry, pro potravinářství, zdravotnictví, stravovací zařízení a zemĕdĕlských provozech, vhodný na podlahy, nábytek, kuchyňské a hygienické náčení.
Cena na dotaz

Krystal tekutý písek 600 g a 6 kg

Tekutý čistící prostředek se svĕží vůní grepu a mandarinky, s mimořádnou mycí schopností, použitelný na všechny materiály mimo plast, velmi dobře odstraňuje vosky a impregnace, abrazivo v nĕm zaručuje dokonalé umytí skvrn od kávy a čaje. Nevhodný k dlouhodobému použití na leštĕné povrchy, parémovaný.
Cena na dotaz

Krystal uni dezinfekce 750 ml MR

Tekutý univerzální čisticí a dezinfekční prostředek k dezinfekci ploch a povrchů bez obsahu chlóru, ničí 99,99 % bakterií, plísní a virů, odstraňuje pachy, s mechanickým rozprašovačem.
Cena na dotaz

Krystal universal 750 ml, 5 l a 20 l

Univerzální prostředek k použití v každé domácnosti či firmĕ určený pro každodenní úklid, vysoká pĕnivost přípravku je vhodná pro úklid různých druhů špín a nečistot zejména podlah, dveří, nádobí. S příjemnou parfemací citrusů.
Cena na dotaz

Krystal WC kyselý na keramiku modrý 750 ml, 5l

Čistící prostředek se svĕží vůní, kterí odstraňuje rez, vodní a močový kámen, dlouhodobé nánosy, působí i pod hladinou a pod okrajem toalety, zanechává vysoký lesk.
Cena na dotaz

Krystal WC kyselý na keramiku s ochranou zelený 750 ml, 5 l

Ochranní a čistící prostředek, který odstraňuje rez, vodní a močový kámen, dlouhodobé nánosy, působí i pod hladinou, zanechává vysoký lesk. Vytváří na předmĕtech mikroskopickou vrstvu zabraňující předčasnému usazování rzi a vodního kamene.
Cena na dotaz

Kyselina solná 1 l

Kyselina solná chlorovodíková 31 %, použití k leptání, čištění a dalším technickým účelům.
Cena na dotaz

Larrin rez/kámen 500 ml

Prostředek na rez a vodní kámen, snadno a do hloubky vyčistí i dlouhodobĕ usazené nečistoty.
Cena na dotaz

Larrin WC gel 200 ml oceán

WC gel se závěsem, osvěžuje a omezuje tvorbu usazenin, vodního kamene.
Cena na dotaz

Larrin WC kostky 900 g

Čistící a dezodorační přípravek pro sanitární zařízení, zabraňuje tvorbĕ usazenin.
Cena na dotaz

Lavon univerzál 5 l

Lavon univerzál je extra účinný odmašťovací prostředek s vůní zeleného čaje a pomerančů. Je vhodný na všechny druhy podlah a nenasákavých povrchů, účinný i na nádobí.
119,80 Kč s DPH

Mazlavé mýdlo 2 kg

Draselné mýdlo z rostlinného tuku bez aditiv určeno k mytí podlah, chodeb, hygienických zařízení, stěn před malováním, k odstraňování hrubších nečistot, balení 2 kg = kus, obsah mastných kyselin 20-30%, obsah volných žíravých alk. Max. 0,8%.
Cena na dotaz

Mazlavé mýdlo Zenit 9 kg

Draselné mýdlo určené na úklid podlah hygienických zařízení, stĕn před malováním, odstranĕní hrubších nečistot z omyvatelných povrchů. Dále k mazání dopravníků, jako mazivo při spojování potrubí, jako přísada betonu.
Cena na dotaz

Mr. Mattes WC závĕs 3v1 40 g

Závĕsní tuhí blok do WC s vůní, čistí, vytváří pĕnu, mix vůní.
Cena na dotaz

Mr. Proper universal 1 l

Univerzální čistící prostředek pro čištĕní podlah a velkých ploch, bezpečná hodnota pH, různé parfemace.
Cena na dotaz

Odmašťovač Dynamic E 2 l

Ekologicky nezávadný, vysoce účinný čistící a odmašovací prostředek k čištĕní v domácnostech i průmyslu, vhodný na všechny povrchy.
Cena na dotaz

Okena 500 ml

Univerzální lihový prostředek s vyšší čistící účinností na sklo, okenní tabule, zrcadla, obrazovky, glazury, smalty a plasty, účinná proti prachu.
Cena na dotaz

Pavistella podlahy lesk 1 l a 5 l

Aromatický prostředek na mytí podlah a tvrdých povrchů, vhodný na plovoucí podlahy, nezanechává mapy a podlahám dává lesk.
Cena na dotaz

Pronto leštĕnka 400 ml furniture

Leštĕnka na dřevo, čistí a obnovuje lesk, vhodná na všechny dřevĕné povrchy s povrchovou úpravou.
Cena na dotaz

Pronto leštĕnka 400 ml multi-surface

Leštĕnka s obsahem antistatické složky, čistí a odstraňuje prach, vhodná na obrazovky, Hi-Fi, moderní omyvatelné povrchy nábytku, pro profesionální použití.
Cena na dotaz

Pronto Multi 500 ml MR

Cena na dotaz

Pulirapid rez/kámen 750 ml

Čistí prostředek, odstraňuje vápenaté usazeniny a čistí bez poškrábání nerezové a keramické výrobky.
Cena na dotaz

Pulirapid uni Casa 1, 5 l

Tekutý čisticí prostředek pro hygienu všech domácích omyvatelných povrchů, čistí, odmašuje, zanechavá příjemnou vůni citrusů. Obsahuje čpavek a alkohol.
Cena na dotaz

Real antikalk uni 550 g

Univerzální čistič super silný k odstranĕní rzi a vodního kamene. Aplikace přípravku rozprašovačem v tekuté nebo pĕnové formĕ zaručuje ekonomické dávkování.
Cena na dotaz

Real Classic 600 g a 10 kg

Univerzální tekutý čistící krém na nejvĕtší mastnou špínu, s vůní levandule.
Cena na dotaz

Real čistič koupelen 550 g MR

Moderní čistící přípravek s rozprašovačem (aplikace pĕny) odstraňuje rychle a snadno různé druhy nečistot (vodní kámen, rez, skvrny od mýdla). Účinnost přípravku 15 - 20 dní, kdy zabraňuje usazování nečistot na ploše, vhodný na koupelny, toalety, sprchové kouty, parfemace svĕží citrus.
Cena na dotaz

Real čistič skel 550 ml MR

Prostředek na sklo, odstraňuje mastnotu, nečistoty, vytváří zrcadlový lesk, který i částečnĕ chrání ošetřený povrch před dalším novým zašpinĕním. Netvoří šmouhy.
Cena na dotaz

Real gel chlorax 650 g

Univerzální čistič s dezinfekční přísadou na WC, umyvadla, vany, odpady, sporáky, podlahy, obklady apod.
Cena na dotaz

Real gril - trouby - kamna 550 g MR

Čistící prostředek určený k čištĕní grilů, trub a kamen, odstraňuje odolnou špínu, mastnotu, připáleniny, saze, působí samočinnĕ, bez vnĕjších mechanických zásahů, čistí vnĕjší i vnitřní prostor trouby, grilovací rošty, připálené hrnce, vložky krbových kamen a skla.
Cena na dotaz

Real industry 600 g

Tekutý čistící písek.
Cena na dotaz

Real nový krém 600 g

Jemný tekutý čistící krém s vůní zeleného čaje, obsahuje aktivní částice, mechanický účinek usnadňuje aktivní odstranĕní nečistot, šetrný k povrchům, vhodný k češtĕní kuchyní, koupelen a WC.
Cena na dotaz

Real proti prachu spray 400 ml

Čistící a ošetřujicí prostředek na dřevĕné, sklenĕné, kovové a plastové povrchy s obsahem antistatických složek proti usazování prachu, dodává povrchu jemný lesk, s kvĕtinovou parfemací.
Cena na dotaz

Satur active rez/kámen 750 ml

Prostředek na odstraňování rzi a vodního kamene, agresivní čistič s příjemnou kvĕtinovou vůní, zelenĕ obarvován, nelze použít na smalt a vodovodní baterie.
Cena na dotaz

Satur Badex 1 l, 5 l

Univerzální bĕlící, dezinfekční a čistící prostředek na bázi chlóru s širokím použitím, bĕlí prádlo, dezinfikuje plochy, je schválen i pro použití v potravinářském průmyslu, likviduje choroboplodné zárodky, bakterie a viry. Vhodný pro úpravu vody. Je zařazen do evidence biocidních přípravků Ministerstva zdravotnictví ČR.
Cena na dotaz

Satur Badex s vůní 1 l, 5 l

Bĕlící, dezinfekční a čistící prostředek na bázi chlóru s širokím použitím, bĕlí prádlo, dezinfikuje plochy, voní svĕží vůní eukalyptu.
Cena na dotaz

Satur čistič skel 500 ml a 5 l

Přípravek na čištĕní skel, oken a zrcadel obsahuje nĕkolik účinných látek.
Cena na dotaz

Satur Deson WC 750 ml

Čisticí a dezinfekční prostředek se sníženou stékavostí k čištění WC a sanitárního zařízení.
Cena na dotaz

Satur písek 500 g

Sypký písek parfémovaný jemnou citronovou vůní na nádobí, vany, smalt a keramiku.
Cena na dotaz

Satur plus 500 ml MR

Vysoce účinný čistící prostředek na odstraňování rzi a vodního kamene, vhodný na umyvadla, baterie, parfémován ovocnou exotickou vůní.
Cena na dotaz

Satur proti plísním 500 ml MR

Kapalným dezinfekčním přípravkem s rozprašovačem na odstranĕní plísní, řas a hub s okamžitým účinkem, vhodný na omítky, zdivo, kámen, přírodní dřevo, keramiku, obkladačky, sklo, plasty, laminát, silikon, gumu, teflon, nerez a chromové povrchy. Je zařazen do evidence biocidních přípravků Ministerstva zdravotnictví ČR:
Cena na dotaz

Satur tablety do pisoáru 1 kg

Tablety do pisoáru, čistí, dezodorují, zamezují tvorbĕ vodního kamene a usazenin.
Cena na dotaz

Satur tekutý písek 600 g

Tekutý abrazivní čistící prostředek parfémovaný jemnou citronovou vůní, na nádobí, vany, smalt a keramiku.
Cena na dotaz

Satur WC gel 750 ml

Gelový čisticí prostředek se sníženou stékavostí na WC, sanitární techniku, výborně odstraňuje vodní kámen a vápenaté usazeniny, ničí bakterie, svěží vůně modřínu.
Cena na dotaz

Savo koupelna 500 ml MR

Čisticí prostředek s příjemnou vůní, odstraňuje vodní kámen, zbytky mýdla a jiné nečistoty z keramických ploch i vodovodních baterií.
Cena na dotaz

Savo Profi univerzál s vůní 5 kg

Univerzální čistící prostředek, účinný na mastnotu i zaschlou špínu, zanechává povrch bez šmouh, zanechává intenzivní vůni, neobsahuje fosfáty, šetrný k pokožce, mix vůní.
Cena na dotaz

Savo proti plísním 500 ml MR

Prostředek k odstraňování plísní, řas a kvasinek, má okamžitý, viditelný efekt, dezinfekční a bĕlící účinky. Je zařazen do evidence biocidních přípravků Ministerstva zdravotnictví ČR.
Cena na dotaz

Savo WC čistič 750 ml

Čistící prostředek na toaletu s dezinfekčním účinkem, odstraňuje bakterie, zbavuje pachu, odstraňuje usazeniny. Je zařazen do evidence biocidních přípravků Ministerstva zdravotnictví ČR.
Cena na dotaz

Servošampon 5 kg Glint Extra

Vysoce účinný, sypký přípravek používaný v servisním systému na mytí karosérií, motorů, podvozků, součástek a dílců.
Cena na dotaz

SuperMAT universal 1 l a 5 l

Univerzální čistící a odmašovací prostředek s vysokou účinností určený k odstranĕní syntetických, rostlinných a živočišných tuků.
Cena na dotaz

SuperMAT universal 1 l a 5 l

Univerzální čistící a odmašťovací prostředek s vysokou účinností určený k odstranĕní syntetických, rostlinných a živočišných tuků.
Cena na dotaz

Lavon kuchyně 750 ml

Lavon kuchyně 750 ml je extra šetrný univerzální odmašťovač na všechny povrchy v kuchyních i jinde v domácnosti. Pro snadné a vysoce účinné odstranění nečistot, tuků, zapečenin a zaschlé mastnoty. Vhodný na nádobí, digestoře, kuchyňské linky, mikrovlnné trouby, sporáky, dřezy, žaluzie, kachličky a spáry. Zanechává povrchy zářivě lesklé. Je pěnivý.
Cena na dotaz

Lavon podlahy 5 L

Lavon podlahy a povrchy s leskem magnolie 5 l je speciální čistič s alkoholem na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů pro ruční mytí. Na dlažby, PVC, laminát, marmoleum, kámen, mramor, zrcadla, skleněné plochy, nerez, chrom. Super lesklé povrchy beze šmouh a intenzivně provoněné prostory. Díky obsahu speciálních účinných látek usnadňuje úklid.
Cena na dotaz

Lavon univerzál 1 l

Lavon univerzál 1 l je extra účinný odmašťovací prostředek s vůní zeleného čaje a pomerančů. Je vhodný na všechny druhy podlah a nenasákavých povrchů, účinný i na nádobí.
35,10 Kč s DPH

MILO vůně do myčky na nádobí - svěží citrón

MILO vůně do myčky na nádobí se svěží vůní citrónu. Závěs s osvěžovačem umístěte do zadní části horního koše nebo vložte přímo do koše na příbory.
Cena na dotaz

Flore čistič myčky 250 g

Vysoce účinný přípravek na čištění myčky nádobí. Aktivní pěna.
Cena na dotaz

Lavon koupelna 750 ml

Lavon koupelna 750 ml je čistič koupelen, který rychle a snadno odstraní rez, vodní kámen, mýdlové i mastné nečistoty z vodovodních baterií, sanity, sprchových zástěn a obkladů. Obsahuje speciální antikorozivní látku a kyselinu mléčnou, která omezuje výskyt baktérií. Čištěné povrchy chrání, zanechává je hygienicky čisté, lesklé a bez zaschlých kapek.
Cena na dotaz

Lavon mýdlový čistič 1 l

LAVON mýdlový čistič 1 l je účinný prostředek s obsahem mýdla pro dokonalé čištění beze šmouh. Je vhodný na podlahy a omyvatelné povrchy: lamino, vinyl, PVC, linoleum, dlažba, mramor...apod. Jemná vůně santalového dřeva a růže příjemně provoní všechny prostory.
Cena na dotaz

LAVON WC hygienický gel s chlórem 750 ml

LAVON WC hygienický gel s chlórem je univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech. Efektivně čistí a bělí všechny vodou omyvatelné povrchy. Vhodné na toalety, odtoky umyvadel a dřezů, podlahy, keramické obklady a všechny omyvatelné povrchy odolné prostředkům s chlornanem sodným. Dokonalá přilnavost k povrchu. Odstraňuje usazeniny.
Cena na dotaz

Satur Deson WC 5 l

Čisticí přípravek určený k účinnému mytí podlah a keramických obkladů, WC, sanity, odstraňuje mastnotu, vodní kámen, odolné nečistoty a nepříjemné pachy. Antibakteriální účinek. Na bázi chloru.
Cena na dotaz

GO! mýdlový čistič 1 l

GO! Mýdlový čistič je jemný přípravek pro dokonalé čištění a ošetření dřevěných a laminátových povrchů a podlah. Přípravek lze použít i na linolea, dlažbu a mramor. Podlahy a povrchy jsou po použití přípravku lesklé, přípravek vytváří antistatický náboj.
Cena na dotaz

Lavon univerzální dezinfekce na ruce a povrchy 500 ml

Biocidní přípravek pro spotřebitelské a profesionální použití v potravinářství, průmyslu, domácnostech a veřejných prostorách. Určen k dezinfekci rukou, pracovních ploch či povrchů zařízení. V rámci prevence používat na místa, která přicházejí do častého kontaktu s rukama (kliky, zábradlí, vodovodní baterie apod.). NA BAKTERIE, KVASINKY, PLÍSNĚ A OBALENÉ VIRY.
Cena na dotaz

Dezinfekce na ruce a povrchy 5 l

Biocidní přípravek pro spotřebitelské a profesionální použití v potravinářství, průmyslu, domácnostech a veřejných prostorách. Určen k dezinfekci rukou, pracovních ploch či povrchů zařízení. V rámci prevence používat na místa, která přicházejí do častého kontaktu s rukama (kliky, zábradlí, vodovodní baterie apod.). NA BAKTERIE, KVASINKY, PLÍSNĚ A OBALENÉ VIRY.
Cena na dotaz