Drogerie

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Aviváž Lenor 925 ml / 37 dávek

Koncentrovaná aviváž s obsahem mikrokapslí, které postupnĕ uvolňují vůni, dodává oblečení dlouhotrvající svĕžest, chrání barvy před vyblednutím, má antistatické účinky, mix vůní.
Cena na dotaz

Aviváž Silan

Koncentrovaná aviváž, dodává oblečení mĕkkost, má antistatické účinky, chrání vlákna oblečení, která jsou pak jemná na dotek, mix vůní.
Cena na dotaz

Bann fix rez/vodní kámen 500 ml

Čistící prostředek, odstraňuje rez a vodní kámen, vhodní na všechny kyselinovzdorné povrchy v sanitární oblasti.
Cena na dotaz

Bel podlahy uni 1l a 5 l

Univerzální prostředek pro bĕžný úklid, mytí povrchů a nádobí, parfemován vůní pomeranče.
Cena na dotaz

Bref WC power aktiv gel 750 ml

Extra silní geloví WC čistič se sníženou stékavostí, odstraňuje rez, špínu, vodní kámen. Je zařazen do evidence biocidních přípravků Ministerstva zdravotnictví ČR.
Cena na dotaz

Cif krém 500 ml

Šetrný krémový čistící prostředek, vysoce účinný, proniká hloboko do skvrn, odstraňuje i zašlou špínu, široké uplatnĕní v domácnosti.
Cena na dotaz

Cleamen 100/200 generální, denní

Všestranný čisticí prostředek vhodný na podlahy, nábytek, rámy, parapety, plastové a sklenĕné povrchy. Vysoce koncentrovaný, pĕnivý a parfemovaný. Nevhodný na podlahy ošetřené metalickými vosky, vysoce leštĕný a umĕlý kámen.
Cena na dotaz

Cleamen 110 sklenĕné plochy

Sprejový čistící prostředek určený k mytí oken, sklenĕných ploch, výplní skříní, vitrín, stolních desek a všech typů zrcadel. Dobré odmašovací a lešticí vlastnosti, s ovocnou vůní.
Cena na dotaz

Cleamen 112 okna rámy

Parfemovaný prostředek určený k mytí oken a jejich rámů mokrou metodou, vhodný na lesklé plochy, lakované dřevo i plast, výborné čisticí, odmašovací i leštící vlastnosti.
Cena na dotaz