Polomasky, celoobličejové masky

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Polomaska 9320 P2S

Filtrační polomaska bez výdechového ventilku proti pevným částicím, které se vyskytují ve stavebnictví a při manipulaci s mnoha tuhými částicemi chemikálií, nebo práškových přísad při výrobě základních kovů, ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu, při stavbě nebo opravě lodí, na pilách, atd.
51,00 Kč bez DPH

Polomaska 9322 P2S výdechový ventil

Skládací respirátor s výdechovým ventilkem s ochranným faktorem 12x NPK P a třídou ochrany FFP2. Ochrana proti jemnému prachu, kapalným aerosolům na bázi vody a oleje. Výdechový ventilek Cool-Flow (snižuje akumulaci tepla a je ideální do horka a vlhka).
60,00 Kč bez DPH

Polomaska 7501 - 7503

Masky proti plynům a výparům s částicovými filtry. Polomasky 3M s dlouhou životností řady 7500 byly zkonstruovány pro velmi nepříznivá pracovní prostředí. Inovativní ochranné polomasky 3M jsou zhotoveny z eudermického silikonu a jsou u nich použity jedinečné spouštěcí náhlavní pásky. Náhlavní pásky uživateli umožňují sejmout masku při krátkých přestávkách, aniž by ji musel zcela odkládat. Navíc účinně zabraňují akumulaci tepla a vlhkosti v obličejové části a jsou proto ještě pohodlnější a bezpečnější. Design se dvěma filtry po stranách snižuje odpor při dýchání, poskytuje vyváženější přilnutí než masky pouze s jedním těžkým filtrem v přední části a zlepšuje také zorné pole.
634,00 Kč bez DPH

Celoobličejová maska 6700 - 6900

Celoobličejová maska z lehkého, měkkého, hypoalergenního materiálu poskytuje maximální pohodlí. Nastavitelný upínací systém a pásky pro optimální přilnutí. Široké zorné pole. Nový výdechový ventil je odolnější a umožňuje snadné čistění. Všechny masky jsou vybaveny 3M bajonetovým systémem připojení pro snadnou kombinaci s celou řadou lehkých dvojitých filtrů poskytujících ochranu proti plynům, výparům a prachu. Maska je dodávána bez filtrů 3M, které je nutno dokoupit zvlášť.
2 290,00 Kč bez DPH