Polomasky, celoobličejové masky

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Polomaska 6100 - 6300

Polomaska řady 6000 mají bajonetový upínací systém filtru, který umožňuje rychlou a snadnou výměnu široké škály filtrů proti plynům, výparům a jemným částicím. Vhodné pro použití ve stavebnictví.
517,90 Kč s DPH

Polomaska 7501 - 7503

Masky proti plynům a výparům s částicovými filtry. Polomasky 3M s dlouhou životností řady 7500 byly zkonstruovány pro velmi nepříznivá pracovní prostředí. Inovativní ochranné polomasky 3M jsou zhotoveny z eudermického silikonu a jsou u nich použity jedinečné spouštěcí náhlavní pásky. Náhlavní pásky uživateli umožňují sejmout masku při krátkých přestávkách, aniž by ji musel zcela odkládat. Navíc účinně zabraňují akumulaci tepla a vlhkosti v obličejové části a jsou proto ještě pohodlnější a bezpečnější. Design se dvěma filtry po stranách snižuje odpor při dýchání, poskytuje vyváženější přilnutí než masky pouze s jedním těžkým filtrem v přední části a zlepšuje také zorné pole.
955,90 Kč s DPH

Polomaska 9320 P2S

Filtrační polomaska bez výdechového ventilku proti pevným částicím, které se vyskytují ve stavebnictví a při manipulaci s mnoha tuhými částicemi chemikálií, nebo práškových přísad při výrobě základních kovů, ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu, při stavbě nebo opravě lodí, na pilách, atd.
61,70 Kč s DPH 41,10 Kč s DPH

Polomaska 9322 P2S výdechový ventil

Skládací respirátor s výdechovým ventilkem s ochranným faktorem 12x NPK P a třídou ochrany FFP2. Ochrana proti jemnému prachu, kapalným aerosolům na bázi vody a oleje. Výdechový ventilek Cool-Flow (snižuje akumulaci tepla a je ideální do horka a vlhka).
72,60 Kč s DPH 69,00 Kč s DPH