Mycí pasty

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Dávkovač suspenzí wopa 2,5 l

Praktický, odolný dávkovač pro suspenze Isofa. Dávkovač je celoplastový, bílý s plexisklovým průhledítkem. Objem nádržky je 2,5 l, umožní až 1 850 dávek mycí pasty.
Cena na dotaz

Solvina original 320 g / 450 g

Tradiční pilinová mycí pasta s vysokým mycím účinkem, čistí hluboko do pórů, důkladně odstraňuje odolné nečistoty z pokožky (oleje, tuky, maziva, saze, grafit a další). Obsahuje glycerin, bez silikonů a rozpouštědel. S vůní jehličí.
Cena na dotaz

Solvina industry 450 g

Mycí pasta se zvláčňující přísadou a pomerančovým extraktem, obsahuje látky příznivĕ působící na pokožku rukou, snadno odstraňuje nečistoty z pokožky, obsahuje přírodní abrazivum.
Cena na dotaz

Solvina solsapon 500 g

Mycí pasta s vůní citrónů, s obsahem smĕsi dermálních přísad a šetrných pevných abraziv - smrkových pilin.
Cena na dotaz

Solvina solmix 10 kg

Mycí pasta s pomerančovou parfemací s obsahem přírodních abraziv s terpenovou přimĕsí likvidující oleje a mastné barvy, odstraňuje olejové a mazlavé nečistoty, včetnĕ tiskařské barvy.
Cena na dotaz

Vansolvik 500 g / 6 kg

Pasta na mytí rukou s glycerinem.
Cena na dotaz

Mycí pasta LPX 2000 500g

Mycí a čistící pasta na ruce s přírodní svĕží vůní a mikroabrazivem určená k odstr¡anĕní silných nečistot z rukou, velmi dobře odstraňuje oleje, vazelínu a jiné nečistoty, zanechává jemné ruce.
Cena na dotaz

Mycí pasta Solfa 450 g / 10 kg

Ekologická mycí pasta s glycerinem a lanolinem na silně znečištěné a mastné ruce.
Cena na dotaz

Mycí pasta Cewipa 500 ml

Mycí pasta na ruce na bázi dřevĕné moučky, bez mýdla a rozpouštĕdel, pH neutrální, proti střednímu až silnému znečištĕní, hlavnĕ pro profesionální látky nerozpustné ve vodĕ na tukové a pigmentové bázi.
Cena na dotaz

GO! pilinová 300 g mycí pasta

Vysoce účinná pilinová pasta na ruce s obsahem přírodního dřevitého abraziva, s vysokou mycí účinností, šetrná k pokožce, výtažek z aloe vera příznivě působí na suchou a popraskanou pokožku, glycerin pokožku vyživuje a zjemňuje.
Cena na dotaz

Mycí pasta Isofa Max profi gel 450 g

Působí na nečistoty jako jsou saze, tmely na bázi alkydů a akrylátů. Je vhodný k odstranění těžkého znečištění v tiskařském průmyslu, dílnách a servisech. Abrazivní složku představuje směs drcených nerostů.
Cena na dotaz

Mycí pasta Isofa Clas 500 g

Profesionální mycí gel určený k odstranění středně až vysoce odolných nečistot jako jsou oleje, tuky, maziva, saze, pryž. Je vhodný zejména v autoservisech, technických službách a těžkém průmyslu. Abrazivní složkou je směs anorganických materiálů.​
Cena na dotaz

Mycí pasta Vakavo green 450 g / 500 g

Speiciální mycí pasta na ruce, obsahuje šetrná přírodní abraziva a oleje, rychle odstraňuje nečistoty.
Cena na dotaz

Mycí pasta Lavon Profi 450 g / 5 kg

Tekutá mycí pasta na ruce, myje snadno a účinně, na silné znečištění.
Cena na dotaz

Vione Hard 600 g tekutá suspenze

Tekutá mycí pasta na ruce s obsahem přírodního abraziva, určená k mytí silně znečištěných rukou, k odstranění odolných nečistot jako jsou oleje, tuky, inkousty, saze a maziva, pasta je vhodná pro použití ve všech odvětvích průmyslu
Cena na dotaz

Rasant Profi 500 ml

Pasta na silnĕ znečištĕné ruce, odstraňuje mazací oleje, tuky, ropné látky a barvy.
Cena na dotaz

Ruto 600 g

Tekutá suspenze na mytí silnĕ znečištĕné pokožky rukou, parfémované lesní vůní, obsahuje přísady příznivĕ působící na pokožku.
Cena na dotaz

Solvina Mio universal 600 g

Univerzální čistící prostředek s možností použití na mytí pokožky rukou, vhodný pro tiskaře.
Cena na dotaz

Solvina profi mýdlo 450 g

Speciální tekuté mýdlo na mytí silnĕ znečištĕné pokožky rukou, má mírné abrazivní účinky.
Cena na dotaz

Solvina Pro abrazivní 450 g / 5 kg

Tekutá mycí pasta s vysokou čistící schopností. Odstraňuje tuky, oleje, saze, inkousty, pryskyřice, obsahuje zvláčňující přísady aloe vera a D-pantenol.
Cena na dotaz

Swarfega red 4 l

Čistič rukou pro velmi silné znečištĕní, odstraňuje naftu, olej, mastnotu, asfalt a další, obsahuje granule pro zvýšení čistícího efektu, neobsahuje silikon.
Cena na dotaz

Ideal dílenské mýdlo 5 l

Tekuté mýdlo s neabrazivními polymery, s obsahem ochranných složek zvláčňujících a zjemňujících pokužku, odstraní i silné a zažrané nečistoty, lze použít na mokré i suché ruce.
Cena na dotaz