Nazouváky / Bennon Korky

čtvrtek 25. srpna 2022

Obuv ideální na léto. Kožený povrch stélky má vysokou savost i prodyšnost, takže zajišťuje Vašim chodidlům celodenní pocit svěžesti při horkých letních dnech. Podešev z lehčeného EVA materiálu přispívá spolu s korkem k velice nízké hmotnosti obuvi. Máte-li široké, nebo naopak úzké chodidlo, nazouváky Vám budou držet i tak na nohou. Díky nastavitelnému zapínání na kovové přezky Korky přizpůsobíte přesně pro šířku Vašeho chodidla dle potřeb.

 

Zdraví Vašich chodidel

Měkká anatomicky tvarovaná stélka poskytuje podporu příčné i podélné klenbě chodidla a vyvýšená patní miska (tedy místo, kde je ukotvená pata) udržuje chodidlo na správném místě a zajišťuje dobrou stabilitu při chůzi. Mechová mezipodešev navíc účinně tlumí nárazy, a tím šetří Vaše svaly. Korky jsou tak pohodlné, že v nich můžete zdravě chodit celý den.

 

 

Pravý přírodní korek

100 % přírodní korek. To je materiálové složení, kterým se Korky pyšní a podle kterého dostaly i svůj název. Díky tomu, že v podešvi nejsou jiné materiálové příměsi, je obuv velice lehká a Vaše nohy budou i po celém dni odpočaté. Silná vrstva korku navíc zespodu izoluje chodidlo od chladu a horka, a tak neustále pociťujete optimální tepelný komfort.

 

Vložte svůj komentář