RSS

Aktuality

📌PRODEJNÍ SKLAD DROGERIE - Malotova 5614, budova č. 124, Zlín. 📢VYBRANÝ SORTIMENT ZA ‼️AKČNÍ CENY💰‼️ Pouze do vyprodání zásob. Neváhejte a zavítejte za námi! Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 7:00-15:00 hodin.
Sekce DROGERIE -pátek 12. ledna 2024
Vzhledem k častým změnám cen, jsme se rozhodli v sekci DROGERIE neuvést ceny. Ceny jsou pouze na dotaz. V případě zájmu o nějaký sortiment pište na e-mail: hrosova@triodon.cz. Děkujeme za pochopení.
Jste často v práci nebo ve svém volném čase celý den na nohou a chcete, aby Vaše chodidla byla na konci dne více v pohodě? Obujte se do Meadow, které jsou díky použitým materiálům ultralehké, prodyšné a velmi pohodlné, zároveň však odolají i dlouhodobému nošení. Meadow najdou využití tam, kde jsou lidé dlouho na nohou a potřebují mít lehké, prodyšné a velmi pohodlné boty. Ocení je například doktoři a zdravotní sestry ve zdravotnictví, lékárníci, přepravci v logistice, doručovatelé v poštovních službách, obsluha v pohostinství, ale i všichni, kdo chtějí do města či na výlet lehkou moderní tenisku, která je nikde neodře. Na protiskluzové podešvi z inovativní technologie eCORN je umístěn z vnější strany TPU komponent, který zamezuje nadměrnému vykřivení (pronaci) chodidla a pomáhá lépe udržovat rovnováhu. Podešev je také v patní oblasti širší, a tak se nemusíte bát nestability při došlapu – nehrozí, že byste snadno upadli, škobrtli, nebo ztratili balanc. Jednou z výhodou těchto tenisek je i její omyvatelnost a pratelnost na 30 °C (bez použití chemikálii). Textilní svršek je navíc rychleschnoucí, a tak i když se polejte, nebo vás zastihne lehký déšť, boty rychle uschnou.
Chcete si ochranné pracovní pomůcky, pracovní obuv popřípadě oděv prohlédnout či vyzkoušet? Neváhejte a navštivte nás na adrese: Malotova 5615, budova č. 115 areál Svit Zlín. Otevírací doba PO-PÁ od 7:00-15:00 hodin.
Prodejní sklad drogerie - Zlín -pondělí 13. června 2022
Navštivte náš prodejní sklad drogerie a nakupujte za výhodné ceny. Najdete nás na adrese: Malotova 5614, areál Svit Zlín, budova č. 124. Otevřeno máme PO-PÁ od 7:00-15:00 hodin.
ONLINE KATALOG -čtvrtek 7. dubna 2022
Zde si můžete prohlédnout online katalog. Pokud naleznete sortiment, který není na našem e-shopu určitě nás kontaktujte.
Nově na FACEBOOKU a INSTAGRAMU! -pondělí 24. ledna 2022
Sledujte nás na sociálních sítích ať už Vám neunikne žádná naše akční nabídka! Pravidelně přidáváme novinky!