O nás

Nabízíme veškerý sortiment ochranných pracovních oděvů a pomůcek, pracovní obuvi, drogistického zboží, nářadí, šroubů, hospodářských a kancelářských potřeb ve velkém výběru a za přijatelně nízké ceny, neboť jsme částečně výrobci a první prodejci, bez dalších obchodních mezičlánků. Na tuzemském trhu působíme od roku 1991. Máme dobré znalosti a zázemí v obchodní i poradenské sféře v oblasti ochranných pracovních pomůcek a bezpečnosti práce.

Jsme autorizovaným prodejcem značek Prabos a Moleda. Díky vlastní šicí dílně realizujeme zakázkovou výrobu oděvů dle požadavků zákazníka v malých i velkých sériích. Provádíme značení oděvů firemními logy formou výšivky, potisku nebo termo-etiket. Rádi Vám zajistíme i speciální produkty, které jste v naší nabídce nenašli. Osobně nás můžete navštívit v našem velkoobchodním centru ve Zlíně, kde se nachází administrativní, skladovací a prodejní prostory.

Od 1. 1. 2006 zaměstnáváme více než 50 % osob se zdravotním postižením, tím splňujeme dle novely zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. platné od 1. 1. 2005 podmínky pro poskytování náhradního plnění.