Oděvy nepromokavé

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Oblek CARINA modrý, žlutý, zelený

Dvoudílný voděodolný oblek s kapucí; ¾ plášť s integrovanou kapucí v límci a kalhoty v pase do gumy, dvě přední široké kapsy kryté légami proti průniku vody, spodní část rukávů lze regulovat drukem, ventilace na zádech a v podpaží, transportní obal.
297,70 Kč s DPH

Oblek HYDRA zelený

Voděodolný dvoudílný oblek, ¾ plášť s kapucí a kalhoty v pase na gumu. Všechny spojovací švy jsou zatavené. Materiál s nánosem PVC. Dvě přední kapsy kryté légami proti průniku vody. Spodní část rukávů lze regulovat drukem. Ventilace na zádech a v podpaží.
260,20 Kč s DPH 256,50 Kč s DPH

Plášť CETUS žlutý, zelený

Voděodolný ¾ plášť s kapucí, prodloužená délka. Všechny spojovací švy jsou zatavené. Materiál s nánosem PVC. Dvě přední kapsy kryté légami proti průniku vody. Vnitřní manžeta na gumu. Ventilace na zádech a v podpaží.
213,00 Kč s DPH

Plášť NEPTUN modrá, žlutá, zelená

Voděodolný ¾ plášť s integrovanou kapucí, prodloužená délka. Plášť má přelepené švy. Dvě přední kapsy kryté légami proti průniku vody. Vnitřní manžeta do gumy. Ventilace na zádech a v podpaží.
242,00 Kč s DPH

Pláštĕnka IRWELL PVC žlutá, zelená

Voděodolný ochranný plášť s kapucí. Odlehčený materiál z měkčeného PVC bez textilní mřížky. Pprodloužená délka pod kolena. Všechny spojovací švy jsou zatavené. Dvě přední kapsy kryté légami proti průniku vody. Spodní část rukávů lze regulovat drukem. Ventilace na zádech a v podpaží.
168,20 Kč s DPH 152,50 Kč s DPH

Pončo PVC žluté, zelené

Pončo s kapucí a bočním zapínáním na druk. Prodloužený střih pod kolena. Pevný lehký měkčený PVC materiál. Volný střih k okamžitému použití přes klasický pracovní oděv. Všechny spojovací švy jsou zataveny. Transportní obal.
140,40 Kč s DPH

Plášť pogumovaný GORDON HV žlutý

Lehký pánský HI-VIS nepromokavý plášt s kapucí a reflexními pruhy; vysoká voděodolnost, paropropustný; intergrovaná kapuce v límci; 2 přední kapsy s klopou; odvětrávání na zádech a v podpaží; podlepené švy.
779,20 Kč s DPH 765,90 Kč s DPH