Rukavice protipořezové

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Rukávník Pochard 559 mm

Kevlarový bezešvý návlek na paži.
222,60 Kč s DPH 200,90 Kč s DPH

Rukavice A290 XL/10

Maximální ochrana při práci s motorovou pilou. Ochranný materiál dle EN 381-7 třída 0, 16 m/s, je pouze v levé rukavici. Ochrana dlaně a zápěstí. Nelínavý materiál pro minimální kontaminaci. CE v kategorii 3.
447,70 Kč s DPH 404,10 Kč s DPH

Rukavice Oregon 9, 10, 11

Rukavice Vám zajistí dokonalou ochranu obou rukou proti pořezání při práci s řetězovou pilou. Jsou vyrobeny z hladké kůže a díky jejich výrazné žluté barvě je snadno najdete, pokud je necháte ležet na zemi v lese nebo v trávě. Rukavice jsou vyrobeny tak, aby jejich uživatel při práci měl mimořádný cit v ruce. Více namáhané části rukavic v oblasti dlaně jsou vyrobeny z odolného materiálu. Dokonalou těsnost rukavic zajistí těsnící manžeta kolem zápěstí. Díky tomu nebudou Vaše rukavice při práci plné pilin, jehličí a dalších nečistot, které vznikají při řezání pilou.
842,20 Kč s DPH

Rukavice Shield A5019 9, 10, 11

Zejména při demoličních a hornických, ale i různých stavebních pracích, je nutné se chránit speciálními pracovními rukavicemi, které účinně vzdorují všem úderům a nárazům. Ty mohou být způsobeny zejména padajícími předměty, např. při bourání zdí sbíječkou. Díky izolačnímu zpracování je ovšem ocení každý, kdo potřebuje ochranu před vnějšími vlivy, např. deštěm, ale i stavebními směsmi. Rukavice proti nárazu disponují podšívkou z protiřezného materiálu, takže si poradí i s ostrými předměty. Během náročné práce či v rámci domácího kutilství se tak nebudete muset strachovat o pořezání rukou. Díky mikroporézní protiskluzové úpravě rukavic můžete pohodlně manipulovat s jakýmikoliv pomůckami.
290,40 Kč s DPH 238,40 Kč s DPH